Charakteryzując współpracę z firmą Ros Media, chcemy podkreślić profesjonalizm i bardzo wysoki poziom kompetencji działów w/w firmy, odpowiedzialnych za osiągnięcie wyznaczonych celów. Zgodnie z potrzebami społeczności lokalnej, komunikowania działalności jednostki i efektów jej pracy, zaproponowane przez firmę Ros Media rozwiązania i narzędzia, w sposób efektywny i mierzalny budują dialog między samorządem a mieszkańcami naszej gminy.

 

Wnikliwie przemyślana kampania, indywidualnie dopasowana do potrzeb naszej gminy aktywizuje społeczność i inicjuje wartościowe interakcje. Wieloletnie doświadczenie firmy Ros Media, w tworzeniu i wdrażaniu kampanii przy wykorzystaniu kanału YouTube, pozwala skutecznie realizować wyznaczone przez nas cele. Zdecydowanie na rozwój i aktywizację wielu sfer w gminie wpłynęła regularna komunikacja gwarantowana przez kanał YouTube.

 

Merytoryka materiałów zgodna z oczekiwaniami mieszkańców, ich jakość i co najważniejsze gwarancja dotarcia informacji spowodowała ożywienie wydarzeń kulturalnych, rozwój oferty kulturalno­-rozrywkowej oraz aktywizację społeczności w zakresie rozwiązywania problemów. Firma Ros Media zaprojektowała i wdrożyła Flesz Gminny na kanale YouTube dla naszej gminy.

 

Te działania doskonale wspomagają jednostkę pod względem komunikacji z mieszkańcami. Chcemy podkreślić, że w każdej chwili możemy liczyć na bardzo pomocne konsultacje z poszczególnymi działami firmy. Jednocześnie zaznaczamy, że w dalszym ciągu korzystamy z usług Ros Media, powierzając firmie kolejne zlecenia. Ze względu na doświadczenie i wysoki poziom kompetencji kadry pracowników Ros Media, z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę przy kompleksowej obsłudze medialne i wdrażaniu kampanii.

Dariusz Wądołowski, Wójt
http://www.pruszcz.pl