Nasza dotychczasowa współpraca w związku z obsługą i promocją kanału Pentel w YouTube, pozwala z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracownicy Ros Media to fachowcy z dużym doświadczeniem i wiedzą w analizowaniu i prowadzeniu kampanii w YouTube.

Firmie Ros Media powierzyliśmy przygotowanie kompleksowej kampanii kanału od pomysłu na kanał, przez produkcję filmów, pozyskanie subskrybentów oraz promocję. Szczególnie doceniamy umiejętności kreacji jak i dotarcia do potencjalnych klientów. Zdając sobie sprawę z ilości materiału, który jest dostępny w YouTube, tym bardziej byliśmy zadowoleni z szybkich efektów współpracy. Pomysł jaki zaproponował zespół Ros Media okazał się sukcesem, a wiedza analityczna przełożyła się na wyniki prowadzonej promocji kanału. Firma Ros Media doskonale rozumie nie tylko potrzeby klienta, ale przede wszystkim potrzeby i preferencje użytkowników YouTube.

Pracownicy Ros Media mając umiejętności i wiedzę w znalezieniu punktu styku zrealizowali kreatywną kampanię, która zagwarantowała ogromne wsparcie działu sprzedaży naszej firmy. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma Ros Media jest otwarta na klienta, a współpraca odbywa się w przyjacielskiej atmosferze.

Tomasz Rafeld, Kierownik dz. marketingu
http://www.pentel.pl/